T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
NİĞDE / BOR - Bor Şehit Ramazan Konuş Fen Lisesi

Haberler

Kas

Okulumuz 9. Sınıf öğrencileriyle yüz yüze eğitim başladı...

Okul Müdürümüz Sami ADEM, tüm öğrencilerimize başarı dileklerini ilettikten sonra pandemi süreci nedeniyle dikkat edilecek hususlarda öğrencilerimizi bilgilendirdi.

Kas

Kas

Kas

2 KASIM 2020 PAZARTESİ gününden itibaren okulumuzda 9.SINIFLAR için YÜZYÜZE EĞİTİM başlayacaktır.

Öğrencilerimize ve Öğretmenlerimize başarılar dileriz.

Kas

Bor Şehit Ramazan Konuş  Fen Lisesi Okul Aile Birliğinin Olağan Genel Kurul Toplantısı 31 Ekim 2020 Cumartesi Günü saat : 12.00' da Covid önlemleri doğrultusunda Okul Bahçemizde yapıldı.

Okul Müdürümüz Sami ADEM başkanlığında gündem maddeleri görüşüldü. 

Katılım Sağlayan tüm Veli ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Ekm

Bor Şehit Ramazn Konuş Fen Liseis Felsefe Öğretmeni Cem Serhat MUSABEYOĞLU 10. Sınıf Ders Anlatımları Ulusal Basında

Ekm

Ekm

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "97 yıl önce bugün her cephede verilen mücadele sonucu müthiş bir emekle kurulan Cumhuriyet, bugün atalarımızdan bize en kıymetli emanettir." dedi.

Ekm

Ekm

Ekm

31 Ağustos'ta uzaktan eğitim modeli ile başlayan,  2020-2021 eğitim öğretim döneminde 21 Eylül Pazartesi günü itibari ile yüz yüze eğitimin ilk adımı atıldı. 

Bütün tedbir ve önlemlerimizi aldık ve korona virüs salgını nedeniyle de gerekli kaynakları sağladık.  Okullarımızda sosyal mesafe, sıralar arasındaki mesafeyi, el dezenfektanı, ıslak zeminlerin temizlenmesi düzenli bir şekilde yapılmaktadır.

Okulumuz Ana Bina giriş noktasındaki Kullanım dışı olan asansör kaldırılarak , kullanım açısından daha rahat olan rampa hazır hale getirilmiştir.

Ekm

Okulumuz bünyesindeki kız ve erkek öğrenci yurdu 21 Eylül itibariyle 12. sınıf öğrencilerimize açılmıştır. Öğrencilerimiz için Sağlık koşulları sağlanmış ve düzenli olarak kontrollleri yapılmaktadır.

Öğrencilerimize başarılı bir yıl geçirmeleri dileğiyle Okul Müdürümüz Sami ADEM' in katılımıyla ve Görevli öğretmenlerimiz ile birlikte hoşgeldiniz amaçlı toplantı düzenlenmiş ve pasta kesilmişitir.

Ekm

Müzik Öğretmenimiz Tolga GÜLER, Yazar olarak destek verdiği "Müzik Öğretimi" kitabını yayınlandı. 

Kitapta ;

II. Bölüm  Nota Öğretimi Teknikleri

III. Bölüm Ritim ve Melodiden yararlanarak ORFF çalgılarıyla Çocuklar için Şarkıların Düzenlenmesi , bölümlerini hazırlamıştır. 

Öğretmenimizi tebrik eder, Başarılarının devamını dileriz.

Ekm

 Mehmet ORUÇ,  Okulumuzda Müdür Yardımcısı olarak görevine başlamıştır.

Hayırlı olmasını diler, kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.

Ekm

Oklumuzda 2 Yıldır Müdür Yardımcısı Olarak Görev Yapan Bahattin ALTINSOY Kendi İsteğiyle İl Dışına Atandığından , Okulumuzdaki Görevinden Ayrıldı.

Yeni görevinde kendisine başarlar diler,okulumuza olan emeklerinden dolayı kendisine teşekkür ederiz.